Fractal Design Aspect 12 RGB PWM Black Case fan
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-F-AS1-1205
- Saadavus: 5
-
17€
Fractal Design Aspect 12 RGB PWM Black Case fan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross weight | 0.167 kg |
| Gross width (mm) | 123 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Laagertehnoloogia | Rifle |
| Maksimaalne õhusurve | 2.34 mmH2O |
| Maksimaalne õhuvool | 56 cfm |
| Minimaalne õhusurve | 0.230 mmH2O |
| Minimaalne õhuvool | 13 cfm |
| Müratase | 10 33.2db dB |
| Muud funktsioonid | Less turbulence thanks to aerodynamic stator struts 6 individually addressable hub-mounted RGB LEDs Supports ASUS AURA, Gigabytes Fusion, MSI Mystic Light and ASRock Polychrome Trip Wire technology introduces a micro-turbulent layer for enhanced blade eff |
| Net weight | 0.145 kg |
| Net weight master carton | 10.02 kg |
| Packing quantity | 60 pc(s) |
| Palette Qty | 2040 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer product name | Aspect 12 RGB PWM |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.502 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Case fan |
| Ventilaatori kiirus (max) | 2000 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Ventilaatori konnektor | 4-pin |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120 x 120 x 25 mm |
| Volume (m3) | 0.0005535 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design aspect 12 rgb pwm black case fan, fd-f-as1-1205, fractal design, jahutused





